Częste pytania

Masz pytanie dotyczące firmy Glitter? Odpowiedź znajdziesz tutaj. Z menu wybierz dziedzinę, która Cię interesuje.

 • Jak otworzyć sklep Glitter?

  Sklepy Glitter prowadzi się na własny rachunek. Właścicielem firmy Glitter jest szwedzki prywatny koncern Bergendahl & Son AB. Sklepy Glitter nie działają na zasadzie franczyzy.

  Do góry
 • Kiedy otwarto pierwszy sklep Glitter?

  Pierwszy sklep Glitter otwarto w Skövde w październiku 1992 r.

  Do góry
 • Jakich macie dostawców?

  Firma Glitter przeznacza dużą część środków na szukanie dostawców, którzy spełniają nasze wymagania dotyczące jakości i kodeksu postępowania, a także na pomoc dostawcom w rozwijaniu się. Dlatego, chroniąc naszą konkurencyjność, nie publikujemy danych naszych dostawców.

  Do góry
 • Z iloma dostawcami współpracujecie?

  Firma Glitter posiada około 50 dostawców. Utrzymujemy dobre, trwałe relacje z wieloma dostawcami, którzy są z nami od samego początku, czyli od roku 1992.

  Do góry
 • Czy przy produkcji waszych wyrobów pracują dzieci?

  Firma Glitter nie akceptuje zatrudniania dzieci. Glitter International AB stawia swoim dostawcom i poddostawcom wymogi, które obejmują m. in. dobre stosunki pracy, zakaz dyskryminacji, swobodę zrzeszania się, zakaz zatrudniania dzieci, odpowiednie warunki pracy, płace, czas pracy i ubezpieczenia.

  Do góry
 • W jaki sposób mogę uzyskać informacje na temat firmy Glitter?

  W zakładce ”O Glitter” znajdują się informacje na temat firmy. Na naszej stronie internetowej można tez znaleźć informacje dotyczące odpowiedzialności przedsiębiorstwa, sieci sklepów, trendów i jakości pracy. Jeśli masz więcej pytań, napisz na adres info@glitter.se

  Do góry