Praca u nas

Glitter to wiodąca sieć sklepów na rynku biżuterii i dodatków w Europie Północnej, która zatrudnia około 1 300 osób. Większość z nich stanowi personel naszych 250 sklepów na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii i Polski. W głównej siedzibie firmy w centrum Sztokholmu znajdują się biura zaopatrzenia, marketingu, IT, kontroli, kierownictwa sklepów, rozwoju i HR. W Söderköping mieści się magazyn i administracja. Chcesz pracować w inspirującym otoczeniu razem z utalentowanymi, ciekawymi ludźmi z pasją? Jeśli tak, zobacz od razu nasze oferty pracy! Spójrz na nasze oferty pracy!

Glitter jest częścią szwedzkiego koncernu handlowego Bergendahl & Son AB, należącego od czterech pokoleń do rodziny Bergendahl-Mylonopoulos. Koncern ten jest piątą co do wielkości grupą handlu detalicznego w kraju. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.bergendahls.se Priorytetem całego koncernu jest wspólny system wartości, który pomaga nam zrozumieć, dlaczego robimy to, co robimy i wyznacza sposób, w który powinniśmy to robić. System wartości powinien stanowić nasz wewnętrzny kompas i wyznaczać kierunek naszych działań, poglądów i postaw.

NASZ SYSTEM WARTOṤCI :

• Myślimy nowatorsko i mamy odwagę być inni
• Jesteśmy odpowiedzialni w kwestiach społecznych i dbamy o otoczenie
• Działamy spójnie i długofalowo
• Wypracowujemy zysk, który pozwala nam na dalszy rozwój

RÓWNOUPRAWNIENIE I RÓŻNORODNOŚĆ

W Glitter wszyscy mają równe możliwości i warunki pracy, niezależnie od płci, pochodzenia, wyznania, orientacji seksualnej czy stopnia sprawności. Dzięki systematycznej pracy nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy oraz ankietom wśród pracowników Glitter regularnie analizujemy sytuację w naszych miejscach pracy. Aktywnie pracujemy też nad procesem rekrutacji pracowników, w którym priorytetem jest dla nas brak jakiejkolwiek dyskryminacji.

W poszukiwaniu nowych talentów i pomysłów, a także chcąc dzielić się uzyskaną wiedzą z innymi, regularnie współpracujemy ze szkołami i uniwersytetami.

Oferty pracy
Znajdź pracę
Po wysłaniu aplikacji otrzymasz od nas odpowiedź z podziękowaniem. Jeśli zdecydujemy o zaproszeniu Cię na rozmowę, skontaktujemy się z Tobą w terminie składania aplikacji lub wkrótce po jego zakończeniu. Aby u nas pracować trzeba mieć ukończone 18 lat. Jeśli nie znajdziesz wolnego stanowiska odpowiadającego Twojemu profilowi, możesz prenumerować nasze wolne miejsca pracy poprzez zarejestrowanie się tutaj.