Glitter.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Makijaż Uroda

Rzęsy metoda 1 do 1

Piękne i długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Na rynku istnieją preparaty upiększające rzęsy, ale można także wykonać odpowiednie zabiegi, które poprawią ich kondycję. Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1 do 1? Czy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Rzęsy metoda 1 do 1

Metoda tego typu daje całkowicie naturalny efekt powiększenia rzęs. Zabieg tego typu jest bardzo popularny i polega na doklejaniu rzęs sztucznych do rzęs prawdziwych. Dzięki tej czynności wyglądają one na bardziej gęste i zdrowsze. Jakie efekty daje taki zabieg? Przede wszystkim pozwala wydłużyć rzęsy, przyciemnić je i optycznie wydłużyć kąciki oczu.
Rzęsy sztuczne specjalista dobiera w taki sposób, aby najbardziej dopasowały się do naturalnych. Każda klienta jest traktowana w tym przypadku indywidualnie.

Zabieg w gabinecie kosmetycznym

Profesjonalne salony kosmetyczne wykonują taki zabieg dosyć szybko. Na początku zabezpiecza się dolne rzęsy specjalną taśmą. Do każdej z nich dokleja się syntetyczne rzęsy, a na końcu rozczesuje się je.
Nowe rzęsy wymagają także wysuszenia przez kilka minut. Warto wybrać kosmetyczkę, która korzysta jedynie z produktów posiadających naturalne składniki.

Zalety rzęs 1 do 1

Jeśli skorzystaliśmy z fachowego gabinetu wykonującego zabieg przedłużania rzęs, możemy być spokojni. Taki zabieg nie ma negatywnego wpływu na stan naszych naturalnych rzęs. Oddajmy się zatem w ręce doświadczonego specjalisty, który cieszy się dobrymi opiniami.
Bardzo ważnym czynnikiem są także materiały, które wykorzystuje się do przedłużenia rzęs. Gabinety nie powinny stosować słabych zamienników i materiałów gorszej jakości. Wybierajmy tylko te salony, które znane są z uznania na rynku i dobrej renomy. Profesjonalne wykonania rzęs pozwoli przez długi czas cieszyć się pięknym spojrzeniem, które nabierze zmysłowości. Oko zostanie optycznie powiększone, a cała twarz nabierze wyrazistości. Zalotne spojrzenia spod długich rzęs są w zasięgu ręki – wystarczy skorzystać z metody powiększania 1 do 1.

Rzęsy metoda 1 do 1 dodadzą każdej kobiecie seksapilu i pewności siebie. Skorzystanie z tej metody pozwoli poczuć się elegancko i każdego dnia cieszyć się z pięknego spojrzenia. Uzyskać można ładny i naturalny efekt, co także jest dodatkowym plusem takiego rozwiązania. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na takie innowacyjne metody upiększania swojej kobiecości. Doklejanie rzęs powinno odbywać się w profesjonalnych gabinetach, gdyż samemu nie jesteśmy w stanie uzyskać takiego efektu. Ponadto, możemy zniszczyć nasze naturalne rzęsy, czego byśmy nie chcieli. Poszukajmy zatem renomowanego gabinetu kosmetycznego, który dobierze dla nas najlepsze rozwiązania.