Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

Uroda Włosy

Fryzury z wypełniaczem

Dbanie o włosy jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowego i świeżego wyglądu. Wiele kobiet może pochwalić się długimi, pięknymi włosami, które znacznie podnoszą atrakcyjność. Codziennie dbanie o włosy i utrzymywanie ich w ładzie wymaga jednak czasu i zaangażowania.

Popularne fryzury

Bardzo popularną fryzurą są proste, rozpuszczone włosy jednak nie jest ona oryginalna i niczym nie wyróżnia się na tle innych kobiet. Wiele pań z przyjemnością zaplata włosy, ponieważ takie rozwiązanie jest zdecydowanie wygodniejsze i ułatwia zarówno pracę jak i wykonywanie codziennych czynności. Koki, warkocze, niedbałe upięcia również cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Bardzo modne i chętnie praktykowane są fryzury z wypełniaczem. Są one dostępne w sklepach stacjonarnych jak i internetowych także pod hasłem donut. Najczęściej można je kupić w trzech wariantach kolorystycznych, czyli białym, brązowym i czarnym. Najpopularniejszą fryzurą jaką można wykonać przy użyciu tego elementu jest wysoki kok, zwany kokiem baletnicy. Jest on bardzo prosty do wykonania, jednak prezentuje się bardzo elegancko i efektywnie. To doskonały wariant zarówno na co dzień i większe wyjścia. Najlepiej sprawdzi się na długich i półdługich włosach, ponieważ bez trudu będzie można nimi przykryć gąbkowy wypełniacz. Przy użyciu wspomnianych elementów można wykonać także luźne upięcia tuż nad karkiem. Jest to doskonałe rozwiązanie między innymi na wieczorowe wyjścia.

Wygodnie i modnie

Włosy oplecione na różne sposoby wokół wypełniacza dają naprawdę doskonały efekt. Będą doskonałym rozwiązaniem również dla kreacji z dekoltem na plecach. Na wypełniaczu można wykonać zwykłe koki i upięcia, można także eksperymentować i zaplatać na wypełniaczu warkocze, które podkreślą atrakcyjność każdej fryzury. Koki i upięcia nie tylko doskonale prezentują się na długich włosach, lecz przede wszystkim są bardzo wygodne. Rozpuszczone włosy chociaż również można odpowiednio ułożyć, często przeszkadzają w pracy, wykonywaniu obowiązków, a podczas imprez często tracą na swojej atrakcyjności przede wszystkim w wysokiej temperaturze. Panie chwalą wypełniacze także latem, kiedy wybierają się na basen czy na plażę, ponieważ dzięki nim można szybko i łatwo upiąć włosy w wysoki kok, ciesząc się doskonałą fryzurą przez cały dzień. Zakup takiego gąbkowego wypełniacza to koszt kilku złotych, dlatego warto bliżej zainteresować się takim produktem. Z ich użyciem można stworzyć niepowtarzalne fryzury zarówno dla kobiet jak i małych dziewczynek. Wypełniacze dostępne są nie tylko w różnych kolorach, lecz także w zróżnicowanych rozmiarach.