Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

styl dla kobiet
Moda

Podstawowe wskazówki dotyczące stylu dla kobiet w dużych rozmiarach

Jeśli chodzi o rozmiary, moda jest o wiele bardziej inkluzywna niż kiedyś. Oznacza to, że istnieje wiele opcji odzieży w dużych rozmiarach dla kobiet o bardziej pełnych kształtach. Teraz panie takie jak Ty mają do wyboru pochlebne sukienki, obcisłe dżinsy i topy w dużych rozmiarach. Oto, jak znaleźć stroje, które podkreślą Twoją piękną figurę:

Wskazówki dotyczące mody dla kobiet w dużych rozmiarach

Dobra moda zaczyna się od kilku podstawowych zasad. W ten sposób przypomina gramatykę; Zasady zawierają wskazówki, które zawsze kierują tobą we właściwy sposób. Czasami możesz je złamać, ale jeśli nie wiesz, co zrobić, dobrze jest mieć je w tylnej kieszeni.

Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących mody plus size, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać świetnie:

  • Pochwal się swoimi najlepszymi funkcjami. Z czego jesteś najbardziej dumny? Twoja twarz? Twoje krągłości? Nie bój się afiszować z tymi atrybutami!
  • Poznaj swój typ ciała. Niektóre style wyglądają wspaniale na kobietach o owalnych ciałach, podczas gdy inne są idealne dla kobiet o gruszkowej figurze. Dowiedz się, co wygląda dobrze na Twoim typie sylwetki i wybierz pasujące stroje. Jeśli nie wiesz, że Twoja figura jest taka, pomoże Ci nasz poręczny przewodnik i infografika!
  • Noś dopasowaną bieliznę. Najlepsza bielizna pozycjonuje piersi, biodra i plecy tak, aby ubrania wygodniej układały się na ciele. Zbyt duże kawałki zbierają się pod twoimi ubraniami, a te, które są zbyt małe, wbijają się w twoje ciało. Skorzystaj z naszego przewodnika po pomiarach, aby dowiedzieć się, jaki rozmiar bielizny najlepiej do Ciebie pasuje.
  • Zanieś to do krawca. Czasami zakochujesz się w stroju i po prostu nie możesz znaleźć go w swoim rozmiarze. W porządku! Po prostu kup rozmiar, który całkowicie pasuje do Twojego ciała – nawet jeśli w niektórych miejscach jest trochę za duży – i udaj się do krawca. Dopasuje szwy, aby Twoje nowe ubrania pasowały wszędzie.

Te wskazówki dla puszystych sprawią, że poczujesz się stylowo i pewnie. I na pewno przydadzą się na zakupach

A skoro jesteśmy przy zakupach – gdzie najlepiej kupować ubrania plus size? Na szczęście jest coraz więcej sklepów specjalizujących się w tego typu asortymencie. Jednym z naszych ostatnich odkryć jest Butik Inna. Mają szeroki wybór odzieży w dużych rozmiarach – bardzo modnych i dobrych jakościowo. Wpadnij na ich stronkę i wybierz coś dla siebie: https://innainna.pl/