Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

lakier hybrydowy z drobinkami
Uroda

Moda na elegancki lakier hybrydowy z drobinkami

Elegancki lakier hybrydowy z drobinkami wbrew pozorom doskonale sprawdzi się nie tylko w sylwestra, czy też podczas karnawału. Oryginalne lakiery hybrydowe z brokatem są doskonałym wyborem dla kobiet, które potrzebują odrobinę szaleństwa.

Na jaki kolor lakieru hybrydowego z drobinkami postawić?

Brokatowe drobinki są bardzo uniwersalne, dlatego też doskonale pasują praktycznie do każdego koloru lakieru. Najlepszy efekt można uzyskać, gdy postawi się na łączenie podobieństw odcieni. W obecnym sezonie jest duża moda na srebrne dodatki, które można połączyć ze srebrnym lakierem. Miksować można nie tylko kolory, ale również ciekawe wzory. Warto kierować się nie tylko aktualnymi trendami w manicure, ale również indywidualnym gustem.

lakier hybrydowy z drobinkami

Jak wykorzystać brokat? Lakier hybrydowy z drobinkami

Brokat wbrew pozorom może pokrywać nie tylko całą powierzchnię paznokcia. Za jego pomocą doświadczona manicurzystka może stworzyć naprawdę ciekawe i unikalne wzory. Brokatowym lakierem hybrydowym można pomalować wszystkie paznokcie albo tylko kilka z nich. W ostatnim czasie bardzo modny jest również manicure dwukolorowy. W tym konkretnym przypadku na połowie płytki paznokcia można zastosować tylko jeden kolor lakieru. Druga połowa jest pomalowana zupełnie innym kolorem z dodatkiem błyszczących drobinek. Oryginalny lakier hybrydowy z drobinkami jest doskonałym wyborem nie tylko dla starszych kobiet, ale również na młodszych pań.

Dekoracyjne pyłki do paznokci

Pyłki od wielu lat wykorzystywane są do ozdabiania paznokci. W dużej mierze to właśnie dzięki kolorowym drobinkom można stworzyć lustrzane paznokcie albo holograficzne powierzchnie, które w ostatnim czasie są modne. Bardzo ważne jest również to, aby zwrócić uwagę na wielkość pyłków dodawanych do paznokci. W zależności od potrzeb można wybrać nie tylko drobne i bardzo delikatne drobinki, ale również znacznie większe płatki, które wbrew pozorom doskonale prezentują się na paznokciach. Olbrzymia popularność pyłków wynika oczywiście z łatwości ich nakładania i równomiernego rozprowadzania po płytce. Elegancki manicure można wykonać w kilka minut. Jest to idealny wybór dla zapracowanych kobiet, które rzadko kiedy mają wolny czas na robienie manicure.

Jak nakładać drobinki?

Nakładanie pyłków na paznokcie jest bardzo proste zwłaszcza jak skorzysta się z pomocy specjalnych przyborów. Wielu producentów oferuje specjalne aplikatory do pyłków. W dużej mierze to właśnie dzięki nim będzie można wykonać nawet bardzo skomplikowane wzory. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się dodatki o efekcie galaktyki, które można aplikować nie tylko na warstwę dyspersyjną, ale również na top no wipe. Bardzo ważne jest również to, aby przygotować odpowiednio paznokcie do standardowego manicure hybrydowego. Bardzo ważnym elementem jest oczywiście nałożenie bazy i wybranie odpowiedniego koloru hybrydowego. Drobinki nakłada się na paznokcie kolistymi ruchami tak, aby pyłki dokładnie wetrzeć w powierzchnię.

drobinki brokat

Jak uzyskać efekt lustra?

Pyłki można wykorzystać również do uzyskania efektu lustra na paznokciach. W tym konkretnym przypadku należy oczywiście wybrać odpowiednie drobinki. W obecnym sezonie najmodniejsze są pyłki w granatowym i srebrnym odcieniu. Dla młodych i odważnych kobiet najlepszym wyborem będą metaliczne powierzchnie, które przyciągają uwagę. Pamiętać należy o tym, że efekt lustra to bardzo elegancki manicure. Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wykonać modny manicure mogą oczywiście skorzystać z fachowej pomocy doświadczonej manicurzystki. Wiele oryginalnych wzorów, którymi warto się inspirować można znaleźć na blogach poświęconych modzie.

Sprawdź, jak zadbać o paznokcie po hybrydzie: Dobra odżywka do paznokci po hybrydzie