Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

Pasek do spodni
Moda

Pasek do spodni – jak dobrać najlepszy model?

Paski do spodni kiedyś pełniły głównie praktyczną funkcję. Nie było za dużego wyboru produktów, więc każdy miał podobne akcesoria. Mężczyźni zwykle chodzili w skórzanych czarnych paskach, które były dość grube. Panie miały jedynie cienkie modele o różnych kolorach. Obecnie wszystko się zmienia! Modele pasków są totalnie wymieszane i każdy może wybrać dokładnie to, co mu się podoba. Grubsze paski do spodni nie są już zarezerwowane tylko dla panów, a stylizacji z ich użyciem jest cała masa! Czy już wiesz jaki model wybrać dla siebie?

Modele pasków do spodni damskich 

Dziś skupimy się przede wszystkim na paskach do spodni damskich. To właśnie w tej dziedzinie najwięcej się zmienia. Można stwierdzić, że granica pomiędzy męskimi i damskimi paskami do spodni nieco się zaciera. Szczególnie jeśli chodzi o propozycję dla pań. Wciąż jednak istnieje podział ze względu na rozmiarówkę. Mimo wszystko często możemy spotkać się z paskami, które samodzielnie docinamy na własny rozmiar. To bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Skoro już o rozmiarach mowa, o warto chwilę przy tym temacie pozostać. 

Rozmiar paska powinniśmy dobierać na podstawie naszego obwodu w pasie. Jak wiadomo, paski mają dziurki, dlatego lepiej wybrać nieco większy model, niż za mały. W większym możemy w razie czego dorobić dziurki. Z za małym nie mamy zbyt dużego pola do manewru!

Jaki pasek do spodni damski wybrać do codziennych stylizacji? 

Pasek do spodni damski jest idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. Może zarówno pasować do sukienki, do spodni i do spódnicy. Do wyboru są modele bardziej kobiece, delikatne, jak i grubsze, skórzane, w bardziej męskim wydaniu. Te drugie idealne sprawdzą się w stylizacjach inspirowanych latami 80/90. W obecnej modzie możemy zauważyć coraz więcej elementów właśnie z tamtych lat! Spodnie o kroju mom fit idealnie współgrają z mocną klamrą paska oraz skórzanym wykończeniem! Do bardziej kobiecych stylizacji można wybrać cieńsze modele z ozdobną klamrą. Modne jest obecnie wykończenie z perełkami lub zwierzęce printy. Taki pasek do spodni damski może być idealny także do sukienek! 

Uniwersalny pasek do spodni, który zawsze będzie pasował!

Nie każda osoba nosi paski i z nich korzysta. Z pewnością część z nas od lat nie miała na sobie tego dodatku! Mimo wszystko warto zastanowić się, czy nie powinniśmy tego zmienić. Pasek to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także niezwykle estetyczne. Taka ozdoba może całkowicie odmienić naszą stylizację i wnieść ją na nowy poziom! Warto więc mieć swój ulubiony, uniwersalny pasek do spodni. Naprawdę – jeden model może pasować do prawie wszystkiego! Najlepiej postawić na szerokość około 4 cm. Taki pasek będzie pasował zarówno do spodni, jak i sukienek. Sprawdzi się przy różnych stylach. Najlepiej wybrać kolor czarny – bardzo uniwersalny, lub brązowy. Taki pasek będzie niezastąpiony!