Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

Sukienki plus size
Moda

Sukienki plus size na wesele

Wesele to okazja nie tylko do świetnej zabawy i celebrowania zaślubin. To także niepowtarzalna okazja do tego, by zaprezentować się w jak najlepszej i jak najbardziej dopasowanej stylizacji. Niestety, zwykle największe problemy z wyborem mają panie o nieco pełniejszych kształtach.

Poszukują one bowiem kreacji, która sprytnie zamaskuje niedoskonałości, a jednocześnie sprawi, że wszystkie najważniejsze atuty sylwetki zostaną podkreślone. Na szczęście sukienki plus size na wesele to niezwykle szeroka kategoria produktów, a to z pewnością sprawia, że każda kobiet o nieco większym rozmiarze, będzie mogła wyglądać zachwycająco. Jakie modele warto więc wybierać?

Sukienki plus size na wesele z odkrytymi ramionami

Jeśli poszukujemy sukienki plus size na wesele, to w pierwszej kolejności warto tak naprawdę się zastanowić, co jest największym atutem naszej sylwetki. Być może są to zgrabne ramiona? Jeśli tak, to najlepszym modelem sukienki plus size na wesele będzie ten, który pozwoli te ramiona całkowicie odkryć i jednocześnie wyeksponować. Oczywiście panie powinny jednak zachować „chłodną głowę” przy wyborze. Jeśli chcą wyeksponować swoje zgrabne ramiona, najlepiej by góra sukienki była maksymalnie prosta. Wszelakie falbany i inne ozdoby przy dekolcie optycznie dodadzą nam kilka kilogramów. Dodatkowo pamiętajmy, że jeśli jednak nie możemy obejść się bez dodatkowych warstw falbanek, to najlepiej by skupiały się one przy rękawkach. Postarajmy się utrzymać górę sukienki w jak najprostszej formie, co optycznie wysmukli naszą sylwetkę i nada jej niepowtarzalnej lekkości.

Sukienka pluz size na wesele? Postaw na minimalizm!

Nie da się ukryć, że w przypadku pań o pełniejszym kształcie, sylwetka przybiera kształt jabłka. Wyraźnie zaznacza się brzuszek, wydatne piersi oraz nieco szersze biodra. Warto więc wiedzieć, że minimalistyczne formy sukienek pozwolą nam to sprytnie zatuszować. Chodzi o to, by krój był jak najbardziej klasyczny. Można więc decydować się na dekolty czy wycięcia na nogę, jednocześnie starając się unikać dodatkowych warstw materiału, bujnych i trójwymiarowych ozdób, czy zbytniego opięcia w talii. W ten sposób cała sylwetka stanie się o wiele bardziej proporcjonalna, a luźny krój pozwoli ukryć nieco wystający brzuszek. Panie o pełniejszych kształtach, w takiej prostej i eleganckiej kreacji z pewnością przyciągną spojrzenia mężczyzn na weselu.

Sukienki plus size na wesele- jaka długość będzie odpowiednia?

W kwestii długości sukienki na wesele dla pań plus size panuje dość duża dowolność. Jeśli kobiety czują, że mają wyjątkowo zgrabne nogi i szczupłe łydki oraz uda, to mogą postawić śmiało na takie sukienki, które pomogą im te nogi wyeksponować. Z kolei jeśli panie są nie do końca pewne, a także nie będą czuły się komfortowo odsłaniając łydki czy nawet i uda, wówczas z pomocą przyjdą im sukienki maxi. W tej kwestii panie muszą już uwzględnić swoje własne preferencje i potrzeby, tak by czuły się seksowanie oraz wygodnie. Pewność siebie to najlepsza kreacja kobiety.