Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

Do czego założyć tiulową spódnicę
Moda

Do czego założyć tiulową spódnicę?

Warstwowe tiulowe spódnice stały się prawdziwym hitem wśród kobiet lubiących modę jeszcze kilka lat temu. Od tego czasu wciąż są niezwykle popularne, ponieważ mają w sobie mnóstwo uroku i czaru. Można stworzyć z nimi wspaniałe stylizacje na co dzień, a także zestawy nas szczególne okazje, takie jak chociażby randka, letnie przyjęcie czy wyjście do klubu.

Tiulowa spódniczka

Tiulowe spódniczki doskonale prezentują się na kobietach o pewnym typie figury. Nie da się ukryć, że tiul jest tkaniną, która optycznie dodaje kilogramów. Dlatego też najlepiej prezentują się w nich kobiety raczej szczupłe i stosunkowo wysokie. Oczywiście każdy może nosić co, na co ma ochotę, a to jedynie nieśmiały rekomendacje. Tiulowa spódniczka świetnie prezentuje się o każdej porze roku. Można stylizować ją na wiele sposobów, dzięki czemu świetnie prezentuje się zarówno wiosną i latem, jak też jesienią. Być może zima jest w tym okresem w roku, kiedy dla tiulowych spódniczek jest trochę więcej ograniczeń.

Do czego pasuje tiulowa spódnica?

Ze względu na to, że tiulowe spódniczki same w sobie są dosyć strojne i okazałe, najlepiej nosić je do rzeczy prostych i minimalistycznych. Ta zasada sprawdza się świetnie. W zależności od tego, jaki kolor ma tiulowa spódniczka, trzeba dobrać prostą pasującą do niej górę. Zwykle wspaniałym tłem dla takiej kreacji jest po prostu czarna lub biała koszulka o raczej dopasowanym kroju. Taka rzecz pięknie podkreśla tiulową spódniczkę, jednocześnie nie konkuruje z nią uwagę. Miłośniczki niezwykle kobiecego stylu do tiulowych spódnic najczęściej wybierają po prostu szpilki lub sandały. Świetnie prezentują się proste minimalistyczne buty w kolorze czarnym lub w różnych odcieniach nude. Do tiulowych spódnic można założyć jednak również totalnie inne na buty. Panie, które chętnie interesują się modą z pewnością wybiorą trampki lub sportowe sneakersy. To naprawdę świetne połączenie, które często można dostrzec między innymi na ulicach miast, które nazywane są stolicami mody.

Spódnica tiulowa stylizacje jesienne

Jesienią, a czasami nawet zimą, gdy na zewnątrz nie panują wyjątkowo niskie temperatury, z powodzeniem można nosić również tiulową spódnicę. Wystarczy założyć do niej kurtkę ramoneskę ze skóry. To klasyczne połączenie, które nazywane jest rockową elegancją. Do takiego zestawu wspaniale prezentują się ciężkie buty, nazywane worker boots. To czarne trzewiki na obcasie, które często ozdobione są na przykład ćwiekami lub perłami. W takim wydaniu tiulowa spódnica nabiera wyjątkowego jesiennego charakteru.