Glitter.pl

Moda, uroda, zdrowie, lifestyle

Moda

Jaki prezent dla przyjaciółki?

Znacznie przyjemniej jest dawać niż brać – na pewno sama już nieraz mogłaś się o tym przekonać. Człowiek z natury jest stworzeniem empatycznym. Lubi uszczęśliwiać innych, dlatego gdy tylko uda mu się wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby, sam staje się zadowolony ze swojego życia. Wykorzystaj więc zbliżający się czas świąt do usatysfakcjonowania innych. Wręcz cudowne prezenty nie tylko rodzinie, ale także i bliskim znajomym – chociażby swojej najlepszej przyjaciółce.

A co takiego możesz jej podarować?

Teoretycznie sama powinnaś to wiedzieć, ale jeśli w twojej głowie panuje teraz pustka i nic kreatywnego nie jesteś w stanie wymyślić, postaw na sprawdzone i zawsze udane prezenty. Jednym z nich są naszyjniki dla przyjaciółek. Wbrew pozorom nie jest to taka zwykła biżuteria. Skrywa w sobie znacznie większą wartość od typowych łańcuszków czy bransoletek, bo w pewnym stopniu jest spersonalizowana. Takich łańcuszków nie kupisz w pojedynczych sztukach. Dostaniesz je zawsze w kompletach, które będą składać się z dwóch identycznych wisiorków. Czy twoja przyjaciółka potrzebuje pary takiej samej biżuterii? Oczywiście nie, ponieważ drugi łańcuszek jest dla ciebie! Dzięki temu prezentowi będziecie mogły obie nosić dokładnie tę samą biżuterię. Stanie się ona symbolem waszej głębokiej więzi i prawdziwej przyjaźni.

Inne warianty

Znajdziesz jeszcze wiele innych podarunków o podobnym charakterze. Jeżeli więc domyślasz się, że twoja przyjaciółka niechętnie odbierze od ciebie naszyjniki dla przyjaciółek, ponieważ rzadko kiedy nosi biżuterię i totalnie nie przejmuje się swoim wyglądem zewnętrznym, zdecyduj się na coś innego. A może tak zaszalejesz i zafundujesz wam wspólne tatuaże? Dawniej tatuowanie ciała było czymś kontrowersyjnym, jednak dziś podejście do tej metody zdobienia znacząco się zmieniło. Ludzie młodzi tatuaże traktują bardzo luźno. Potrafią zrobić je sobie w przypływie natchnienia, zupełnie spontaniczne, nie planując tego kroku wcześniej. Oczywiście mimo wszystko powinnaś porozmawiać z przyjaciółką na temat tego pomysłu, ale istnieje spora szansa, że przystanie ona na jego realizację. A dzięki temu naznaczycie swoją przyjaźń już na zawsze.

Czasem jednak nawet ten najdrobniejszy gest potrafi zdziałać wiele dobrego. Jeżeli więc nie stać cię ani na naszyjniki dla przyjaciółek, ani tym bardziej na dwa tatuaże, nie rezygnuj z obdarowania bliskiej ci osoby, a wręcz jej coś drobnego. Może to być nawet tabliczka czekoladek. Wszystko sprawdzi się w roli prezentu, o ile jest wręczane od serca.